9
Mart
2016
Yorum Yok
Kalemimden
476 views Okunma

Kalıcı Ve Kaliteli Blog, Web 2.0 Profil, Wiki, Sosyal Bookmark Backlink Çalışmaları

Hiç şüphesiz ki bir internet sayfasının kalitesini ve arama motorlarında ki konumunu belirleyen en önemli unsurlardan biriside sahip olduğu geri bağlantılardır (backlinkler).

Ancak ben bilmenizi isterim ki aslında önemli olan edindiğimiz backlinklerin sayısı değil kalitesi yani kaliteli backlink alacağız. Link çöplüğüne dönmüş markanıza ileri zamanda zarar verebilme potansiyeli olan, düşük kaliteli web sayfalarından asla backlink almamalıyız. Geri dönüşü yüksek sosyal medya kampanyaları düzenleyip; mümkün olduğu kadar sosyal medya ağırlıklı backlink almalıyız. Bu sayede hem marka bilinirliğinizi arttırmış olup hedef kitlenizi genişletebileceksiniz hemde arama motorlarını sosyal medya sinyalleri ile uyarıp yüksek kaliteli ve etkili backlink elde edebileceksiniz. Tanıtım yazıları üzerinden backlink almalıyız. Çünkü bu şekilde alınan backlinkler doğal gözükecektir ve kalıcıdır. Yani doğal ve kalıcı backlink almalıyız.

Her zaman belirli bir staratejiye göre hareket etmeliyiz. Yani bir gün içerisinde binlerce farklı backlink almanın size gerçekten hiçbir bir faydası olmayacaktır. Aksine bu sizin için zararlı olacaktır. O yüzden forumlarda yada çeşitli platformlarda kalitesiz ve link çöplüğüne dönmüş kaynaklardan fazla sayıda ve ucuza backlink satan bireyler ile değil çalışmak iletişime dahi geçmenizi önermiyorum. “Siteniz markanız, onu riske atmayın!”

Biz kaliteli ve kalıcı backlink kaynaklarına sahibiz. Bu kaynaklarımızı backlink paketleri adı altında topladık ve size yükselme garantisi sağlayacak backlink paketini web sayfalarınıza en kaliteli ve kendimize özel mutlak başarı ve yükselme garantisi sağlayabilecek seo stratejileri ile uyguluyoruz.

Yükselme garantili seo stratejilerimizin küçük bir kısmından biraz bahsedecek olursak:

 • Öncelikle güçlü ve otoriter platformlardan link çıkışı alıyorsunuz.
 • Paravan Blog tanıtımı yapıyorsak o blog daha önceden yüksek kaliteli backlinkler ile beslenir (web 2.2  wiki social bookmarking vs. vs.) Gibi. Sonrada özgün makaleniz yayınlanır ve o makalenizin yayınlandığı sayfada farklı ve kaliteli paltformlar ile güçlendirilir. (web 2.2  wiki social bookmarking vs. vs.)
 • Döküman olarak yani txt olarak txt backlink almanız sağlanır ve dökümanın olduğu bağlantıya bile blog tanıtımı uygulanır.
 • Sosyal imleme ve web 2.0 profil backlink çalışmaları: Şuan burada açıklamak istemediğim stratejiler ile web sayfanıza en faydalı olacak şekilde uygulanır.
 • Ve yukarıdakiler gibi bir çok kişinin belkide bildiği faydalı olacak seo stratejilerimiz bulunmaktadır ?

Çalışma yaptığımız sitelerimizdeki 1 haftalık hit yükselme istatistikleri.

Örnek Şablonlarımız attaki resimlerden bakabilirsiniz.

 1. 8 Adet Blog ve bu 8 adet bloglardan farklı min 16 adet max 50 adet blog çıkmaktadır. örn: 8×16= 128 Adet blog yapar Blogların Herbrini besleyen 8 adet web 2.0 Profil backlink ile desteklenir. Profil Backlinklerinde Herbirinden minimum 15 veya 20 adet backlinkle bloglara backlink eklenir.

Blog ve Web 2.0 Backlink Örümcek Ağı

2. 8 Adet Blog ve bu 8 adet bloglardan farklı min 16 adet max 50 adet blog çıkmaktadır. örn: 8×16= 128 Adet blog yapar Blogların Herbrini besleyen 8 adet web 2.0 Profil backlink ile desteklenir. Profil Backlinklerinde Herbirinden minimum 15 veya 20 adet backlinkle bloglara backlink eklenir.

np0i95r[1]3. 8 Adet Blog ve bu 8 adet bloglardan farklı min 16 adet max 50 adet blog çıkmaktadır. örn: 8×16= 128 Adet blog yapar Blogların Herbrini besleyen 8 adet web 2.0 Profil backlink ile desteklenir. Profil Backlinklerinde Herbirinden minimum 15 veya 20 adet backlinkle bloglara backlink eklenir.

AxYEmRo[1]

4. 8 Adet Blog ve bu 8 adet bloglardan farklı min 16 adet max 50 adet blog çıkmaktadır. örn: 8×16= 128 Adet blog yapar Blogların Herbrini besleyen 8 adet web 2.0 Profil backlink ile desteklenir. Profil Backlinklerinde Herbirinden minimum 15 veya 20 adet backlinkle bloglara backlink eklenir.

jVDbI5b[1]

 

Kaliteli Backlink Paketleri

 • Minimum 250 adet, yarısından fazlası Alexa Degerleri çok kaliteli ve pagerank değerine sahip kaliteli ve otoriter sosyal imleme platformlarına imleme.
 • Web 2.0 profil backlink. (yarısından fazlası pagerank ve Kaliteli Alexa değerine sahip)
 • İstenilen Adet Kadar paravan blogtan özgün tanıtım yazısı. (Bu paravan bloglara ve tanıtım yazılarınızada çalışma uygulayacağız!)
 • istenilen adette forum profilinden backlink almanızı sağlıyoruz.
 • Ve hiç bir firmanın sunmayacağı kadar kaliteli, tatmin edici ve detaylı bir raporlama.

Kaliteli Backlink Paketi Web Sitenize Uyguladıktan Sonra?

 • Site bazlı veya anahtar kelime bazlı yükseliş.
 • Alexa değerleriniz kısa sürede düşecek.
 • Otoriter bir site olmaya bir adım daha adım atmış olacaksınız.
 • Pagerank alma ihtimaliniz var.
 • Web sayfanıza daha fazla ziyaretçi.
 • İndex alma hızınız artar.

Saygılarımla, iyi çalışmalar..

Bu konuda daha fazla bilgi alıp, sizde benimle çalışmak isterseniz;

[email protected] mail atabilir veya Skype dan ulaşabilirsiniz ;)

[ Benzer Yazılar ]
[ Ne Demişler ? ]

Yazılarda Arama Yap !
Instagram'da takip et !
Twitter'da Takip Edin !
 • Google Plus Profilim
  Tavsiye Bağlantılar
  Yorum yapmaya ne dersin?